Kanały komunikacji

Jakimi kanałami się kontaktujemy?

W naszej szkole stawiamy na jasną i aktywną komunikację z naszymi uczniami i rodzicami.

Bardzo ważne wiadomości przesyłamy mailem i dajemy o nich znać w SMS. Jeśli dotyczą rodziców – zamieszczamy je również w Przestrzeni rodzica oraz na grupie Rodziców i Opiekunów na Facebooku. Uczniowie wszystkie informacje znajdą na swoim koncie na Platformie internetowej oraz w jednej z grup dedykowanych określonej grupie wiekowej na Facebooku. Informacje o wydarzeniach znajdują się dodatkowo w aplikacji mobilnej.

Oczekujemy aktywnego odpowiadania na nasze prośby po otrzymaniu ważnej wiadomości. Chcemy mieć pewność, że zarówno Rodzice, jak i Uczniowie są świadomi tego, co dzieje się w szkole. Sprawna komunikacja to nasz priorytet i tak pozostanie. Przy szczególnie ważnych momentach w roku szkolnym, takim jak rozpoczęcie roku lub egzaminy, prosimy o kontakt mailowy lub na czacie – na pewno odpowiemy na wszystkie pytania!